Nová zpráva o slíbené konferenci

28.10.2020

Konferenci s názvem LIDSKÁ PRÁVA NA VLASTNÍ KŮŽI už od zimních měsíců slibuje SPOLEK IRENE. Jako obvykle je konference inspirována tohoročním laureátem PRIX IRENE. Letos tuto cenu obdrží ANNA ŠABATOVÁ, která svou kůži pro lidská práva poskytuje od dětství.

Plánovaný program celodenní konference přikládáme. Zažíváme však dobu, kdy plány zestárnou, než se stačí uvést. Nápad počkat, až se situace zlepší, jsme zavrhli. Kdy se situace zlepší? Tělu sice hrozí virus a třeba se chránit, ale duše taky má své potřeby neodkladné, zejména potřebu setkávání a potřebu rozmluvy. A tak tedy navrhujeme slyšet se aspoň po drátě: konferenci tedy uskutečníme online. Upřímně Vás zveme!

K okolnostem konference: čas, osoby, témata - to vše je dáno. Mění se ale místo: účastníci setrvávají v bezpečí svých domovů u svých PC. Mění se jídlo: je nám líto, že nemůžeme nabídnout pohoštění, místo toho si účastníci nejspíše připraví skývu předem a mohou pak spolu pokračovat v hovoru nevázaném přátelském přes PC.

Naše knížky Vám ukážeme aspoň online. Třeba v některé naleznete zalíbení. Můžeme Vám knížky poslat!

Jak s konferenčním poplatkem? Někteří naši milí lidi v době pandemie strádají a nemohou přispět, nicméně jejich účast je pro nás cenná a jsou upřímně vítáni zdarma. Nicméně pokud kdo přispět může, tedy konferenční poplatek činí 500,- Kč a jeho navýšení přijmeme rádi - bankovní adresu uvádíme níže.

Zaregistrovat se na konferenci můžete ZDE. Odkaz na přihlášení k on-line přenosu Vám zašleme pár dní před jejím konáním.

Přispějte podle své možnosti, všichni jste vítáni!

Spolek IRENE má číslo konta 43-3132880277/0100 (do zprávy pro příjemce uveďte "konference" a své jméno)

IRENE PRESS (knížky) má vlastní číslo 107-6468780257/0100

Za přípravu konference:

Pavel Battěk, Jana Červenková, Jana Hradílková, Eliška Jírová, Helena Klímová, Eva Kuželová, Martina Krynská, Uyen Pham, Lukáš Přibyl, Věra Roubalová, Irena Ryantová, Jiřina Šiklová, Václav Špička, Václav Trojan (předseda Spolku IRENE)

Čestnými hosty konference jsou manželé Karla a ing Jiří Lažanští.