Robi Friedman: Israel dnes pohledem skupinové analýzy - přesunuto na podzim

11.06.2021

s omluvou sdělujeme, že plánovanou přednášku Robiho Friedmana musíme přesunout na podzim 2021. O novém termínu budeme informovat na našich stránkách. Děkujeme za pochopení.

COVID, VÁLKY, MATRIX VOJÁKA, STRACH PO ŠOA, ODOLNOST, HLEDÁNÍ MÍRU - JAK TOMU VŠEMU POROZUMĚT? Spolek IRENE, ČAP a #delamcomuzu Vás srdečně zvou na online přednášku s diskusí, která se koná v sobotu 12/6/2021 od 19:00. Bližší informace a registrace zde.

Robi Friedman působil jako dlouholetý prezident mezinárodní organizace GASI, spoluzaložil skupinovou analýzu v Izraeli, publikuje a organizuje dialog mezi skupinami různých zájmů. Skupinová analýza vysvětlujeděje lidských skupin malých i velkých s pomocí pojmu skupinové nevědomí.

Termín: sobota 12/6/2021 od 19:00.

Cena: 600 Kč (zlevněné vstupné 400 Kč pro osoby bez příjmu - věříme, že nebude zneužito). Pro zájemce bude přednáška tlumočena do češtiny na vedlejším kanále.

Prosíme všechny účastníky, aby pro skupinovou kohezi a bezpečí byli po celou dobu přednášky a dialogu přítomni svým živým obrazem i jménem. Omlouváme se: případná černá okénka, nehybné fotografie či obrázky nebudou moci být považovány za věrohodné a budou z online přenosu odhlášeny.

Na setkání se těší organizátoři: Spolek IRENE, ČAP a #delamcomuzu