Jan Fingerland: Jaká je izraelská společnost doopravdy?

07.04.2023

Milí přátelé, upřímně vás zveme na přednášku J. Fingerlanda, zahraničněpolitického komentátora dění na Blízkém východě Českého rozhlasu, "Jaká je izraelská společnost doopravdy?". Přednáška se koná 16. 4. 2023 v 18.00 v prostorách Oddělení pro vzdělávání a kulturu Židovského muzea v Praze, Maiselova 15, 3. p. Přednášky z cyklu kontinuálního vzdělávání se konají ve spolupráci spolku Irene a Rafael institutu.

Vstupné na přednášku je 100,- Kč.

Jan Fingerland

Publicista, novinář, rozhlasový komentátor a spisovatel. Studoval politologii, filozofii a religionistiku v Praze, Yorku, Stockholmu a Jeruzalémě. Působí jako zahraničněpolitický komentátor Českého rozhlasu. Jeho specializací je Blízký východ. Jako publicista je autorem článků z oblasti kultury, dějin a náboženství. V roce 2022 vydal knihu Hebrejky: Biblické matky, démonky, královny i milenky.